Godzina rozliczeniowa


Rozliczając się od godziny rozliczeniowej mówimy o czasie, który poświęciliśmy na pracę nad Twoją sprawą. Liczymy sobie realny i efektywny czas naszej pracy. Nie liczymy czasu, w którym rozmawiamy z klientem na tematy nie związane z pracą, nie liczymy go też gdy oddajemy się dodatkowemu dokształcaniu merytorycznemu.


Zlecenie pojedynczych spraw:
  1. Stawka za tzw. godzinę rozliczeniową wynosi 100-130 zł netto + 23% VAT, za czas udziału po stronie klienta w spotkaniach, negocjacjach wynosi 150-180 zł netto + 23% VAT.
  2. Zgłaszasz nam sprawę telefonicznie, mailowo lub osobiście.
  3. Zapoznajemy się, analizujemy wstępnie, ustalamy czego od nas oczekujesz i dokonujemy wyceny widełkowej, ile sprawa wg nas nam zajmie (np. 1,5 do 2,5h) i po jakiej stawce. Jeśli zajmie nam więcej, bierzemy to na siebie. 
  4. Jeśli akceptujesz przedstawioną ofertę - działamy.


Przedstawione na niniejszej stronie ceny i opisy nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Oferta indywidualnie jest przedstawiana Klientowi dopiero po dokonaniu analizy i wyceny jego zgłoszenia.Odmienności


  1. Są sprawy, których wartość, ryzyko, poziom skomplikowania mogą powodować, że ich wycena dla Ciebie przez nas będzie inna. To znaczy, że weźmiemy pod uwagę dodatkowe czynniki. Wycena może być wtedy wyższa, czasem nawet  przekraczając ww. stawki godzinowe.
  2. Charakterystyka sprawy, Twoja potrzeba jako klienta może kierować nas w stronę umówienia się na inny sposób rozliczenia - np. z góry umówioną kwotę, lub system mieszany z procentem od określonej wartości przy pozytywnym zakończeniu sprawy.
  3. Znamy  zróżnicowane możliwości ngosów - jeśli jesteś z organizacji pozarządowej i nie widzisz możliwości wstępnie zakupienia usługi prawniczej przez swoją organizację - skontaktuj się z nami - zobaczymy, spróbujemy zrobić tak, by było dobrze.
Stała obsługa prawna:

W przypadku Stałej Obsługi Prawnej  wynagrodzenie kwotowe, miesięczne oraz zasady naliczania za pracę przekraczającą umówioną skalę miesięczną - to przedmioty  negocjacji  w oparciu o omówiony z  Klientem zakres  potrzeb i  możliwości.